Man patinka Lietuva

I like Lithuania – a visitor's point of view

Nemokamas parkavimas senamiestyje

Leave a comment

Senamiestis

Anksčiau trumpam atvažiavus į senamiestį budavo sunku rasti, kur pasiparkuoti automobilį. Tekdavo ratais važiuoti, norint paparkuoti automobilį Vokiečių gatvėje arba aplink Rotušės aikštę. Atsiradus “mėlynai” parkavimo įkainių zonai atsirado tuščių vietų trumpalaikiam automobilio parkavimui.

Kita medalio pusė – parkavimo aikštelė prie Tymo turgaus tapo mokama. Savivaldybė skatino ūkininkus panaudoti esamus medinius pavilionus Tymo kvartale. Ketvirtadieniais vykstantys  Tymo turgeliai tapo populiarūs. Pirkejai atvyksta iš viso miesto apsipirkti ekologiškų daržovių ir kitos ūkininkų produkcijos. Savivaldybės veiksmai vieni kitiems prieštarauja – tai ragina apsilankyti Tymo turgelyje, tai rašo šioje zonoje baudas už parkavimą ypač intensyviai ketvirtadieniais, kai vyksta Tymo turgelis. Nors tikrumoje ketvirtadieni parkavimo aikštelė šalia Tymo turgaus galėtų būti nemokama.

O ar žinote, kad yra dvi nemokamos parkavimo aikštelės Gedimino kalno papėdėje? Viena yra šalia Nacionalinio muziejaus Arsenalo gatvėje. Ji jau nuo ankstyvo ryto sausakimša. Ten bet kas, kas žino ir spėja anksti ryte pasiparkuoja savo automobilį visai dienai nemokamai. O antra…

View original post 121 more words

Author: mikethepsych

He says he's a psychologist but aren't we all?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.